Découvrez tout ce qu'il faut savoir sur le Hôtel Roulotte Montfée qui ce trouve au Rue de Montfee, 21220 Semezanges (21)..
Sur cette page dédiée, vous trouverez :
Vous avez eu une expérience avec le Hôtel ? N'hésitez pas à rédiger un avis si vous le souhaitez en bas de page pour aider d'autres visiteurs !
Veuillez completer le formulaire ci-dessous.
Wat een leuke ervaring om in een Pipo wagentje te slapen. Net na Dijon sud ga je de snelweg af en rijd je door een kleine bergpas. Onder aan de pas zie je een klein en rustig boerendorpje liggen. Aan de rand daarvan is de roulote te vinden. Via een poortje rijd je het terrein op welke verder is afgesloten. We werden vriendelijk ontvangen door de gastvrouw. Ze liet ons het wagentje zien, waar de badkamer zich bevond en waar we het ontbijt zouden krijgen. De hond en kinderen vonden het direct geweldig. Naast de roulotte is een schommel en achter het terrein en speeltuin met voetbal veldje. De roulotte is klein en knus maar heel gezellig. Anders dan in sommige reviews te lezen valt zijn de kleine bedden groot genoeg voor kinderen t/m 12 jaar. In de roulotte zijn een paar stroompunten te vinden en er is een waterkoker aanwezig. Ik miste wat thee en of oploskoffie. Dat hadden we na de lange reis wel gelust. Natuurlijk hadden we zelf nog wat te eten en drinken bij en waren we opweg naar de slaapplek langs een MC Donalds gereden. In de roulotte was verder geen vuilniszak aanwezig. Dat was jammer. De badkamer bevond zich in de boerderij van de gastvrouw maar kon via de buitenzijde betreden worden. Goed afgeschermd dus. Voorzieningen zijn prima. Een douche, wastafel en wc. Handdoeken genoeg. De weg naar de badkamer toe is verlicht in het donker. Na een knusse nacht zijn we om half 9 aan het ontbijt gegaan. Dat was lekker. De meeste producten had de gastvrouw zelf gemaakt. Brood, joghurt, jam, appelsap en een heerlijke appelcake. De kieskeurige kinderen vonden het niet lekker maar wij hebben genoten. We misten wel wat standaard zaken zoals een bord, een eitje, croissantjes, chocoladepasta en beleg. Dat behoeft nog wel wat aandacht. Na het ontbijt zijn we een stukje gaan wandelen met de hond. Net buiten het terrein is een oude kerkhof te vinden. Heel spannend en interessant. Om 10 uur waren we weer onderweg. De 130 euro die wij hebben betaald is niet goedkoop voor hetgeen we kregen. Het ontbijt behoeft wat aandacht maar verder vonden we het een hele leuke en bijzondere ervaring. De moeite waard dus!
Notre escale annuelle vers le sud de la France. Comme toujours, un accueil très sympathique et tout est très soigné. Le petit déjeuner était délicieux avec du pain et des gâteaux faits maison, de la confiture maison et du jus de pomme. Fortement recommandé
Accueil au top, dépaysement total dans une roulotte. Merci Marie Jo 🙂
Excellent séjour dans cette roulotte plein de charme, installée dans un cadre bucolique. L'hôtesse des lieux est très sympathique. Le petit déjeuner, pris en extérieur était également très réussi, tout fait maison !
Séjour très agréable au calme L'accueil est super et les produits servis au petit déjeuner excellents Cette escapade convient bien aux enfants ( jeux poney)
Séjour exceptionnel, dépaysement et repos assurés. Acceuil excellent et petits déjeuners à tomber!
Très beau lieu, plusieurs possibilités de couchages.
Lieux magnifique personnel sympa bon petit dejeune
Jolie Église de Semezanges !!
Un bon service